Crypto Distribution (8.x-3.2) - en to lt translation catalogue (59 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Help
lt: Pagalba

en: High
lt: Aukštas

en: Low
lt: Žemas

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Basic Settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: All
lt: Visi

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Custom
lt: Savitas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Width
lt: Plotis

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Price
lt: Kaina

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Color
lt: Spalva

en: User login
lt: Nariams

en: Button
lt: Mygtukas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Full
lt: Pilnas

en: Source
lt: Šaltinis

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: View All
lt: Peržiūrėti visas

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: color
lt: spalva

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lt: Naudokite raktažodžius panašių straipsnių grupavimui į kategorijas.

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: Basic block
lt: Paprastas blokas

en: A basic block contains a title and a body.
lt: Paprastas blokas turi pavadinimą ir turinį,

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Restricted HTML
lt: Ribotas HTML
