Crypto Distribution (8.x-5.0) - en to az translation catalogue (52 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: E-mail
az: E-poçt

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: On
az: Aktiv

en: Tags
az: Teqlər

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: Help
az: Dəstək

en: High
az: Hündür

en: Low
az: Alçaq

en: Teaser
az: Tizer

en: All
az: Hammısı

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Width
az: Eni

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Desc
az: azaldın

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Color
az: Rəng

en: User login
az: Loqin

en: Button
az: Düymə

en: Sort by
az: Sırala

en: Full
az: Tam

en: Source
az: Mənbə

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Tabs
az: Tablar

en: Anonymous user
az: Anonim istifadəçi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Authenticated user
az: Qeydiyyatdan keçmiş istifadəçi

en: Offset
az: Ofset

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Full content
az: Tam məzmun
