CS Gov (1.0.0) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: On
ar: في

en: Image
ar: الصورة

en: Help
ar: المساعدة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Node
ar: العقدة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Off
ar: إيقاف

en: Header
ar: الترويسة

en: Plain text
ar: نص عادي

en: Square
ar: ميدان

en: Empty
ar: فارغ

en: Editor
ar: محرر

en: Global
ar: عالمي

en: Administrator
ar: مدير

en: Landscape
ar: أفقية

en: First sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷول

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Highlighted
ar: مبرز
