CS Gov (1.0.0) - en to de translation catalogue (25 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: On
de: An

en: Image
de: Bild

en: Help
de: Hilfe

en: Default
de: Standard

en: Node
de: Beitrag

en: Breadcrumb
de: Pfadnavigation

en: Off
de: Aus

en: Header
de: Kopfzeile

en: Plain text
de: Klartext

en: Square
de: Quadrat

en: Empty
de: Leer

en: Editor
de: Herausgeber

en: Left Sidebar
de: Seitenleiste links

en: Landscape
de: Querformat

en: Embed
de: Einbetten

en: First sidebar
de: Erste Seitenleiste

en: Page top
de: Seitenanfang

en: Page bottom
de: Fußzeile

en: Highlighted
de: Hervorgehoben

en: Layout options
de: Layout-Optionen

en: Pre-content
de: Zweite Kopfzeile

en: Primary admin actions
de: Primäre Verwaltungsaktionen

en: Linkit result thumbnail
de: Linkit-Ergebnisminiaturbild

en: Use local images for reusable media.
de: Lokale Bilder für wiederverwendbare Medien verwenden.
