Chaos Tool Suite (ctools) (8.x-3.10) - en to he translation catalogue (44 entries)

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Disable
he: השבתה

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Summary
he: תקציר

en: Region
he: איזור

en: Options
he: אפשרויות

en: Data type
he: סוג נתונים

en: Inline
he: בשורה (inline)

en: Order
he: סידור

en: Hidden
he: מוסתר

en: Revision
he: גרסה

en: Relationship
he: יחס

en: Information
he: מידע

en: Blocks
he: בלוקים

en: Above
he: מעל

en: Hide
he: הסתרה

en: Context
he: הקשר

en: Pager
he: דפדוף

en: Finish
he: סיום

en: About
he: אודות

en: Formatter
he: פורמט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: Allow settings
he: לאפשר הגדרות

en: Field formatter
he: פורמט שדה

en: Pager type
he: סוג דפדוף

en: Display all items
he: הצגת כל הפריטים

en: Display a specified number of items
he: להציג מספר מסוים של פריטים

en: Machine Name
he: שם מכונה

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Third party settings
he: הגדרות צד שלישי

en: Context assignments
he: הקצאות של קונטקסט

en: Format type machine name
he: שם מכונה לסוג הפורמט
