Cucumber Core (10.0.1) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Action
hy: Գործողություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Media
hy: Մեդիա

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է
