Cucumber Core (10.0.1) - en to lt translation catalogue (45 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Language
lt: Kalba

en: Action
lt: Veiksmas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Widget
lt: Valdiklis

en: State
lt: Etapas

en: Directory
lt: Katalogas

en: Table
lt: Lentelė

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Features
lt: Savybės

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Create Content
lt: Kurti Turinį

en: Newest first
lt: Nauji pradžioj

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Apply filters
lt: Pritaikyti filtrus

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: All content
lt: Visas turinys

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: No media available.
lt: Nėra galimos media.

en: Media type
lt: Medijos tipas

en: Media name
lt: Medijos pavadinimas

en: Name (A-Z)
lt: Pavadinimas (A-Z)

en: Name (Z-A)
lt: Pavadinimas (Z-A)
