Cucumber Core (10.0.1) - en to az translation catalogue (44 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Language
az: Dil

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: True
az: Həqiqət

en: Default
az: Susmaya görə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Widget
az: Vidcet

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: Directory
az: Kataloq

en: Table
az: Cədvəl

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Select
az: Seçin

en: Grid
az: Cədvəl

en: Offset
az: Ofset

en: Newest first
az: Ən yeni əvvəldə

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: Apply filters
az: Filtrləri tətbiq edin

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: All content
az: Bütün kontent

en: Published status
az: Dərc statusu
