Culturefeed (1.0.0) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Read more
az: Ətraflı

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: You are not authorized to access this page.
az: Sizin bu səhifəyə daxil olmaq icazəniz yoxdur.

en: Access denied
az: Giriş qadağandır

en: Score
az: Hesab

en: Log in
az: Loqin

en: Rows
az: Sıralar

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Hidden
az: Gizli

en: Query
az: Sorğu

en: or
az: və ya

en: More link
az: Daha çox link

en: Sort direction
az: Çeşid istiqaməti
