Culturefeed (1.0.2) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Read more
he: קראו עוד

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: You are not authorized to access this page.
he: אין לך הרשאות גישה לדף הזה.

en: Email
he: דוא"ל

en: Access denied
he: הגישה חסומה

en: Score
he: ניקוד

en: Log in
he: כניסה

en: Rows
he: שורות

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Hidden
he: מוסתר

en: Query
he: שאילתה

en: or
he: או

en: Ok
he: בסדר

en: Show more link
he: הצג את הקישור עוד.

en: Sort
he: מיון

en: Maximum depth
he: עומק מקסימלי

en: More link
he: קישור להמשך

en: Twitter
he: טוויטר

en: Sort direction
he: כיוון מיון

en: Directions
he: כיוונים

en: @name field is required.
he: השדה @name הוא שדה חובה.
