Currency (8.x-3.0) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Language
ar: اللغة

en: Enabled
ar: مفعل

en: Country
ar: الدولة

en: Weight
ar: الوزن

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Import
ar: استيراد

en: Save
ar: حفظ

en: Configure
ar: ضبط

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Locale
ar: المحليات

en: Amount
ar: المبلغ

en: Start date
ar: تاريخ البداية.

en: End date
ar: تاريخ النهاية.

en: Basic
ar: الأساسي

en: Pattern
ar: النموذج

en: Formatting
ar: التنسيق

en: Locales
ar: المحليات
