Currency (8.x-3.0) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Language
he: שפה

en: Enabled
he: מופעל

en: Country
he: מדינה

en: Weight
he: משקל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Import
he: יבוא

en: Save
he: שמירה

en: Configure
he: הגדרות

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Locale
he: תרגום

en: Amount
he: כמות

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: Basic
he: בסיסי

en: Pattern
he: פורמט

en: Plugin
he: פלאגין

en: Usage
he: שימוש

en: Formatting
he: תבניות
