Currency (8.x-3.2) - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Language
sk: Jazyk

en: Enabled
sk: Povolené

en: Currency
sk: Mena

en: Country
sk: Krajina

en: Weight
sk: Váha

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Import
sk: Importovať

en: Save
sk: Uložiť

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Locale
sk: Lokalizácia

en: Amount
sk: Množstvo

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: Basic
sk: Základné

en: Sign
sk: Potvrdiť

en: Pattern
sk: Vzor

en: Usage
sk: Využitie

en: Country code
sk: Kód krajiny

en: Currency code
sk: Kód meny

en: Currencies
sk: Meny

en: Currency Sign
sk: Znak meny

en: Formatting
sk: Formátovanie

en: Locales
sk: Lokalizácie

en: Plugin ID
sk: ID doplnku
