Currency (8.x-3.4) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Language
lt: Kalba

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Currency
lt: Valiuta

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Locale
lt: Lokalė

en: Amount
lt: Suma

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Testing
lt: Testavimas

en: Usage
lt: Naudojimas

en: Country code
lt: Šalies kodas

en: Currency code
lt: Valiutos kodas

en: Currency Sign
lt: Valiutos ženklas

en: Formatting
lt: Formatavimas

en: Locales
lt: Lokalės

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID
