Currency Converter API (8.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ar: مفعل

en: Weight
ar: الوزن

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Amount
ar: المبلغ

en: Convert
ar: تحويل

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
