Currency Converter API (8.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Convert
az: Çevirmək
