Custom Breadcrumbs (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Description
id: Deskripsi

en: Language
id: Bahasa

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Path
id: Jalur

en: Custom
id: Tersuai

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Select language
id: Pilih bahasa

en: Current page
id: Halaman sekarang
