Custom Breadcrumbs (1.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Description
da: Beskrivelse

en: Language
da: Sprog

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Label
da: Etiket

en: Path
da: Sti

en: Custom
da: Tilpasset

en: Entity type
da: Entity-type

en: Select language
da: Vælg sprog

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Current page
da: Nuværende side
