Custom Breadcrumbs (1.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Status
he: מצב

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Path
he: מיקום

en: Custom
he: מותאם

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Select language
he: בחירת שפה

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Current page
he: דף נוכחי
