Custom Breadcrumbs (1.1.2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Status
ar: الحالة

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Path
ar: المسار

en: ID
ar: المعرف ID

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Select language
ar: اختر اللغة
