Custom Configuration (10.0.1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Value
he: ערך

en: Cancel
he: ביטול

en: Language
he: שפה

en: Edit
he: עריכה

en: Active
he: פעיל

en: Domain
he: דומיין

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Loading...
he: טוען...

en: About
he: אודות

en: Machine Name
he: שם מכונה
