Custom Configuration (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Value
ar: القيمة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Language
ar: اللغة

en: Edit
ar: تحرير

en: Active
ar: نشط

en: Domain
ar: النطاق

en: About
ar: حول

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا
