Custom Configuration (8.x-2.0-alpha4) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Value
de: Wert

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Language
de: Sprache

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Active
de: Aktiv

en: Domain
de: Domäne

en: Inactive
de: Inaktiv

en: Other
de: Weitere

en: ACTIVE
de: AKTIV

en: Loading...
de: Wird geladen...

en: Save Configuration
de: Konfiguration speichern

en: About
de: Über

en: Machine Name
de: Systemname

en: Config Name
de: Konfigurationsname
