Custom Configuration (8.x-2.0-beta4) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Value
id: Nilai

en: Cancel
id: Batal

en: Language
id: Bahasa

en: Edit
id: Sunting

en: Active
id: Aktif

en: Other
id: Lainnya

en: Loading...
id: Memuat...

en: About
id: Tentang

en: Machine Name
id: Nama Mesin
