Custom Configuration (8.x-2.0-beta4) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Active
ne: सक्रिय
