Custom Configuration (8.x-2.0-alpha2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Active
az: Aktiv

en: Domain
az: Domen

en: About
az: Haqqında
