Custom Elements (3.0.0) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Action
lt: Veiksmas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Field
lt: Laukelis

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Other
lt: Kiti

en: Key
lt: Raktas

en: Add field
lt: Pridėti laukelį

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Raw
lt: Paprastas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Bundle
lt: Paketas

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Custom display settings
lt: Pasirinktiniai rodymo nustatymai

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Third party settings
lt: Trečių šalių nustatymai

en: Configure Image Styles
lt: Konfigūruoti paveikslėlių stilius
