Custom Field (3.0.1) - en to sk translation catalogue (194 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: On
sk: Zapnúť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: File
sk: Súbor

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Number
sk: Číslo

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Help text
sk: Text pomocníka

en: Required
sk: Povinné

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Default
sk: Predvolené

en: Small
sk: Malé

en: Display
sk: Zobraziť

en: Add item
sk: Pridať položku

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Open link in new window
sk: Otvoriť linku v novom okne

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: View arguments
sk: Argumenty pohľadu

en: Off
sk: Vypnúť

en: Inline
sk: V riadku

en: Custom
sk: Vlastná

en: Widget settings
sk: Widget nastavenia

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Normal
sk: Normálny

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Scale
sk: Škálovať

en: Medium
sk: Stredná

en: Media
sk: Médiá

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Details
sk: Podrobnosti

en: General
sk: Všeobecné

en: Table
sk: Tabuľka

en: Timezone handling
sk: Zmena časového pásma

en: Basic
sk: Základné

en: Color
sk: Farba

en: List type
sk: Typ zoznamu

en: Ignore
sk: Ignorovať

en: String
sk: Reťazec

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: Rows
sk: Riadky

en: Empty text
sk: Prázdny text

en: Handler
sk: Manažér

en: Integer
sk: Celé číslo

en: Template
sk: Šablóna

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: Hidden
sk: Skryté

en: Key
sk: Kľúč

en: Tokens
sk: Tokeny

en: Replace
sk: Nahradiť

en: Allowed values list
sk: Zoznam povolených hodnôt

en: Minimum height
sk: Minimálna výška

en: Minimum width
sk: Minimálna šírka

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Granularity
sk: Zobraziť v krokoch po

en: Map
sk: Mapa

en: characters
sk: znaky

en: Reference
sk: Referencia

en: Unformatted
sk: Neformátovaný

en: Allowed file extensions
sk: Povolené prípony súboru

en: Output format
sk: Výstupný formát

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Select
sk: Zvoľte

en: 5 minutes
sk: 5 minút

en: 10 minutes
sk: 10 minút

en: 15 minutes
sk: 15 minút

en: 30 minutes
sk: 30 minút

en: Above
sk: Nad

en: Decimal
sk: Desatinné číslo

en: Float
sk: Reálne číslo

en: Precision
sk: Presnosť

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
sk: Celkový počet číslic, ktoré budú uložené v databáze, vrátane všetkých desatinných číslic.

en: The number of digits to the right of the decimal.
sk: Počet číslic vpravo od desatinej čiarky.

en: Decimal marker
sk: Znak desatinnej čiarky

en: Text area (multiple rows)
sk: Rozsiahle textové pole (viac riadkov)

en: 1 minute
sk: 1 minúta

en: Maximum upload size
sk: Maximálna veľkosť nahraného súboru

en: Space
sk: Medzera

en: Sort
sk: Zoradiť

en: Field settings
sk: Nastavenie poľa

en: Default format
sk: Predvolený formát

en: Unordered list
sk: Neusporiadaný zoznam

en: About
sk: Informácie o

en: File directory
sk: Adresár súborov

en: Column
sk: Stĺpec

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Time ago
sk: Pred

en: Sort direction
sk: Smer zoradenia

en: pixels
sk: pixelov

en: Custom template
sk: Užívateľská šablóna

en: Format settings
sk: Nastavenia formátu

en: Maximum height
sk: Maximálna výška

en: Maximum width
sk: Maximálna šírka

en: Autocomplete matching
sk: Zhody pre samodokončovanie

en: Starts with
sk: Začína s

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Boolean
sk: Logické hodnoty

en: Maximum image resolution
sk: Maximálne rozlíšenie obrázka

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Decimal point
sk: Desatinná bodka

en: Comma
sk: Čiarka

en: @label title
sk: @label názov

en: Numbered list
sk: Číslovaný výpis

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Fieldset
sk: Sada polí

en: The maximum length of the field in characters.
sk: Maximálna dĺžka poľa v znakoch.

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: Date and time
sk: Dátum a čas

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
sk: Názov sa používa ako popis, ktorý sa zobrazí pri prechode kurzorom myši nad obrázkom.

en: Progress indicator
sk: Indikátor priebehu

en: Bar with progress meter
sk: Lišta s ukazovateľom priebehu

en: URL to file
sk: URL adresa súboru

en: Unsigned
sk: Bez znamienka

en: Formatter settings
sk: Nastavenia formátovača

en: This field stores a number in the database as an integer.
sk: Toto pole ukladá číslo do databázy vo forme celého čísla.

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
sk: Toto pole ukladá číslo do databázy vo forme čísla s pevnou desatinnou čiarkou.

en: This field stores a number in the database in a floating point format.
sk: Toto pole ukladá číslo do databázy vo forme čísla s plávajúcou desatinnou čiarkou.

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
sk: Minimálna hodnota povolená v tomto poli. Nechajte prázdne, ak minimum určiť nechcete.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
sk: Maximálna hodnota povolená v tomto poli. Nechajte prázdne, ak maximum určiť nechcete.

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
sk: Toto pole ukladá ID súboru ako celočíselnú hodnotu.

en: Upload destination
sk: Cieľové umiestnenie nahrávania

en: Generic file
sk: Generický súbor

en: Minimum image resolution
sk: Minimálne rozlíšenie obrázka

en: Enable <em>Alt</em> field
sk: Povoliť <em>Alt</em> pole

en: Enable <em>Title</em> field
sk: Zapnúť pole <em>Názov</em>

en: Preview image style
sk: Náhľad štýlu obrázku

en: no preview
sk: bez náhľadu

en: The preview image will be shown while editing the content.
sk: Náhľad obrázku bude zobrazený počas úpravy obsahu.

en: Date type
sk: Typ dátumu

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: Add media
sk: Pridať médiá

en: %name: the value may be no less than %min.
sk: %name: hodnota nemôže byť menej ako %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
sk: %name: hodnota nemôže byť väčšia ako %max.

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Thousand marker
sk: Oddelovač tisícov

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Nothing
sk: Nič

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: URL to image
sk: URL obrázka

en: HTML list
sk: HTML zoznam

en: Label display
sk: Zobraziť nadpis

en: Datetime
sk: Dátum a čas

en: Rendered entity
sk: Zobrazená entita

en: Link label to the referenced entity
sk: Pridať odkaz na označenie na odkazovaný entity

en: @type field.
sk: @type pole.

en: @name field is required.
sk: Pole @name je požadované.

en: List of @type values
sk: Zoznam hodnôt @type

en: Tokens for lists of @type values.
sk: Tokeny pre zoznamy hodnôt @type.

en: The referenced entity
sk: Odkazovaná entita

en: Show URL as plain text
sk: Zobraziť URL ako obyčajný text

en: Custom output for TRUE
sk: Vlastný výstup pre TRUE

en: Custom output for FALSE
sk: Vlastný výstup pre FALSE

en: Choose a format for displaying the date. Be sure to set a format appropriate for the field, i.e. omitting time for a field that only has a date.
sk: Vyberte formát zobrazenia dátumu. Uistite sa, že ste nastavili formát vhodný pre dané pole, t. j. vynechanie času pre pole, ktoré obsahuje len dátum.

en: 24 hour time
sk: 24-hodinový čas

en: 12 hour time
sk: 12-hodinový čas

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.

en: Type of item to reference
sk: Typ položky, na ktorú sa má referencia vzťahovať

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
sk: Vyberte metódu použitú pre zobrazenie návrhov automatického dokončovania. Poznámka: <em>Obsahuje</em> môže spôsobovať výkonnostné problémy na stránkach s tisíckami entít.

en: Create referenced entities if they don't already exist
sk: Vytvoriť referencované entity, ak ešte neexistujú

en: %name: may not be longer than @max characters.
sk: %name: nesmie byť dlhší ako @max znakov.

en: @label referenced from @field_name
sk: @label referencovaný z @field_name

en: Configure Image Styles
sk: Konfigurovať štýly obrázkov

en: This must be an external URL such as %url.
sk: Hodnota musí byť externá URL adresa, napríklad %url.

en: @entity using @field_name
sk: @entity s použitím @field_name

en: Relate each @entity with a @field_name set to the @label.
sk: Prepojiť každú položku @entity s nastaveným @field_name na @label.

en: Match operator
sk: Operátor zhody

en: @type field. Also known as %labels.
sk: @type pole. Známe aj ako %labels.

en: @label tokens.
sk: @label tokeny.

en: @type type with delta @delta
sk: @type typ s delta @delta

en: Represents the image in the given image style.
sk: Reprezentuje obrázok v danom štýle obrázku.
