Custom Field (3.1.11) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Content
ky: Мазмун

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Advanced options
ky: Кеңейтилген ылгоолор

en: Search
ky: Издөө

en: Weight
ky: Салмагы
