Custom Field (3.1.11) - en to nn translation catalogue (59 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: title
nn: tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Remove
nn: Fjern

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: On
nn: På

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: File
nn: Fil

en: Advanced options
nn: Avanserte innstillingar

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Search
nn: Søk

en: None
nn: Ingen

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Help text
nn: Hjelpetekst

en: Required
nn: Påkrevd

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Time
nn: Tid

en: View
nn: Sjå på

en: Date format
nn: Datoformat

en: Off
nn: Av

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Filter
nn: Filtrer

en: Contains
nn: Inneheld

en: Plain text
nn: Rein tekst

en: Details
nn: Detaljar

en: Table
nn: Tabell

en: Color
nn: Farge

en: Class
nn: Klasse

en: String
nn: Streng

en: Rows
nn: Rader

en: Arguments
nn: Argument

en: Optional
nn: Valfri

en: Integer
nn: Heiltal

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Hidden
nn: Skjult

en: Select list
nn: Listevalg

en: Unformatted
nn: Ikkje formatert

en: 15 minutes
nn: 15 minuttar

en: Above
nn: Over

en: Float
nn: Flyttal

en: Web services
nn: Nettjenester

en: starting from @count
nn: start frå @count

en: Starts with
nn: Startar med

en: Maximum image resolution
nn: Maksimum bileteoppløysing.

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn

en: Date and time
nn: Dato og tid

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
nn: Denne teksta vert nytta som hjelp når brukaren held musa over biletet.
