Custom Field (3.1.3) - en to se translation catalogue (17 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: E-mail
se: Epoasta

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: File
se: Fiila

en: Advanced options
se: Váddásat válljenfalaldagat

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Field
se: Gieddi

en: View
se: Čájet

en: Text
se: Teaksta

en: Sort by
se: Sirre

en: About
se: Birra
