Custom Field (3.1.5) - en to si translation catalogue (24 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Value
si: අගය

en: Type
si: වර්ගය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: File
si: ගොනුව

en: Advanced options
si: සංකීර්ණ විකල්ප

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Number
si: අංකය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති

en: Maximum
si: උපරිමය

en: Plain text
si: සරල වගන්ති

en: Basic
si: මූලික

en: Minimum
si: අවමය

en: Items to display
si: ප්‍රදර්ශනය කල යුතු ඒකක
