Custom Field (3.1.7) - en to hr translation catalogue (138 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Content
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: Remove
hr: Ukloni

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: On
hr: Uključi

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: File
hr: Datoteka

en: Advanced options
hr: Napredne opcije

en: Date
hr: Datum

en: Size
hr: Veličina

en: Search
hr: Pretraga

en: None
hr: Nema

en: Number
hr: Broj

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Help text
hr: Tekst pomoći

en: Required
hr: Nužno

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Default
hr: Zadano

en: Small
hr: Mala

en: View
hr: Pregled

en: Display
hr: Prikaz

en: Add item
hr: Dodaj stavku

en: Text
hr: Tekst

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Open link in new window
hr: Otvori link u novom prozoru

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Inline
hr: U istom redu

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Contains
hr: Sadrži

en: Normal
hr: Normalno

en: Advanced
hr: Napredno

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Maximum
hr: Maksimum

en: Scale
hr: Skaliraj

en: Medium
hr: Srednji

en: Media
hr: Mediji

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Details
hr: Detalji

en: General
hr: Općenito

en: Table
hr: Tablica

en: Basic
hr: Osnovno

en: Color
hr: Boja

en: List type
hr: Tip liste

en: Ignore
hr: Ignoriraj

en: String
hr: Struna

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: Rows
hr: Redovi

en: Arguments
hr: Argumenti

en: Integer
hr: Cijeli broj

en: Template
hr: Predložak

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Size of textfield
hr: Dužina polja teksta

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Key
hr: Ključ

en: Tokens
hr: Tokeni

en: Allowed values list
hr: Popis dopuštenih vrijednosti

en: Lists
hr: Liste

en: Minimum height
hr: Minimalna visina

en: Minimum width
hr: Minimalna širina

en: Select list
hr: Lista odabira

en: characters
hr: znakovi

en: Unformatted
hr: Neformatirano

en: Allowed file extensions
hr: Dopušteni nastavci datoteka

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: 5 minutes
hr: 5 minuta

en: 10 minutes
hr: 10 minuta

en: 30 minutes
hr: 30 minuta

en: Above
hr: Iznad

en: Decimal
hr: Decimalni

en: Float
hr: Realni broj

en: Precision
hr: Preciznost

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
hr: Ukupan broj znamenki koje će se spremati u bazu podataka, uključujući i one desno od decimalnog zareza.

en: The number of digits to the right of the decimal.
hr: Broj znamenki desno od decimalnog zareza.

en: Decimal marker
hr: Decimalna oznaka

en: Text area (multiple rows)
hr: Područje teksta (više redova)

en: Maximum upload size
hr: Maksimalna veličina otpreme

en: Space
hr: Razmak

en: Field settings
hr: Postavke polja

en: About
hr: Opis

en: File directory
hr: Direktorij datoteke

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: pixels
hr: piksela

en: Maximum height
hr: Maksimalna visina

en: Maximum width
hr: Maksimalna širina

en: Boolean
hr: Boleanski

en: Maximum image resolution
hr: Maksimalna rezolucija slike

en: Decimal point
hr: Decimalna točka

en: Comma
hr: Zarez

en: The maximum length of the field in characters.
hr: Maksimalna dužina polja u znakovima.

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Date and time
hr: Datum i vrijeme

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
hr: Naziv se koristi kao iskočnik kada korisnik zadrži pokazivač nad slikom.

en: Progress indicator
hr: Pokazivač napretka

en: Bar with progress meter
hr: Traka s mjerilom napretka

en: URL to file
hr: URL ka datoteci

en: This field stores a number in the database as an integer.
hr: Ovo polje sprema broj u bazu podataka kao cijeli broj.

en: This field stores a number in the database in a floating point format.
hr: Ovo polje sprema broj u bazu podataka u obliku plutajuće decimalne točke.

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
hr: Minimalna vrijednost dopuštena unutar ovog polja. Ostavite praznim ako ne želite ograničenje.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
hr: Maksimalna vrijednost dopuštena unutar ovog polja. Ostavite praznim ako ne želite ograničenje.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
hr: Odredite strunu koja će biti prefiks ove vrijednosti, poput '$ ' or '&euro; '. Ostavite praznim ako ne želite prefiks. Razdvojite vriejdnosti jednine i množine s znakom cijev ('funta|funte').

en: Upload destination
hr: Odredište otpreme

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
hr: Odredite gdje treba spremiti datoteke. Privatno spremanje podataka ima znatno više mogućnosti no javne datoteke, ali ograničava pristup datotekama unutar ovog polja.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
hr: Proizvoljni poddirektorij unutar odredišta otpreme gdje će se spremati datoteke. Ne unosite početne ili završne kose crte.

en: Generic file
hr: Generička datoteka

en: Minimum image resolution
hr: Minimalna rezolucija slike

en: Enable <em>Alt</em> field
hr: Omogući <em>Alt</em> polje

en: Enable <em>Title</em> field
hr: Omogući <em>Naziv</em> polje

en: Preview image style
hr: Pretprikaz stila slike

en: no preview
hr: nema pretpregleda

en: The preview image will be shown while editing the content.
hr: Pretpregled slike tijekom uređivanja sadržaja.

en: Date type
hr: Vrsta datuma

en: Image style
hr: Stil slike

en: %name: the value may be no less than %min.
hr: %name: vrijednost ne može biti manja od %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
hr: %name: vrijednost ne može biti veća od max.

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
hr: Odredite strunu koja će biti dodana iza vijednosti (sufiks), poput ' m', ' kb'. Ostavite praznim ukoliko ovo ne želite. Razdvojite vrijednosti jednine i množine s znakom cijevi (metar|metara).

en: Thousand marker
hr: Oznaka tisućica

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Nothing
hr: Ništa

en: Weight for @title
hr: Težina za @title

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
hr: Throbber ne prikazuje status otpreme ali zauzima manje prostora. Traka ""napretka je od pomoći pri nadzoru otpreme većih datoteka.
