Custom Field (4.0.0-rc1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: Weight
az: Çəki

en: Open
az: Aç

en: Views
az: Görünüşlər

en: View
az: Görünüş

en: Items
az: Elementlər

en: Add another item
az: Başqa bir element əlavə edin

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Weight for row @number
az: Sətir @number üçün çəki
