Custom Field (4.0.0) - en to lv translation catalogue (219 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: title
lv: virsraksts

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Remove
lv: Izņemt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: File
lv: Fails

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Search
lv: Meklēt

en: None
lv: Nav

en: Number
lv: Skaitlis

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Help text
lv: Palīdzības teksts

en: Required
lv: Obligāts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Open
lv: Atvērts

en: Small
lv: Mazs

en: Time
lv: Laiks

en: Views
lv: Skati

en: View
lv: Skatīt

en: Length
lv: Garums

en: Format
lv: Formāts

en: Display
lv: Ekrāns

en: Add item
lv: Pievienot elementu

en: Text
lv: Teksts

en: Rename
lv: pārsaukt

en: Email
lv: E-pasts

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Open link in new window
lv: Atvērt saiti jaunā logā

en: Year
lv: Gads

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: View arguments
lv: Skata parametri

en: Off
lv: Izslēgts

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Time zone
lv: Laika josla

en: Contains
lv: Satur

en: Normal
lv: Normāls

en: Items
lv: Vienumi

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: 1 day
lv: 1 diena

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Scale
lv: Mērogot

en: Medium
lv: Vidējs

en: Media
lv: Multivide

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Month
lv: Mēnesis

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: General
lv: Galvenie

en: Day
lv: Diena

en: Table
lv: Tabula

en: All day
lv: Visu dienu

en: Basic
lv: Pamata

en: Color
lv: Krāsa

en: List type
lv: Saraksta veids

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Ignore
lv: Ignorēt

en: Link text
lv: Saites teksts

en: String
lv: Virkne

en: Rows
lv: Rindas

en: Empty text
lv: Tukšuma Teksts

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Integer
lv: Vesels skaitlis

en: Duration
lv: Ilgums

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Key
lv: Atslēga

en: Time format
lv: Laika formāts

en: Date/Time
lv: Datums/Laiks

en: Replace
lv: Aizvietot

en: Allowed values list
lv: Atļauto lauka vērtību saraksts

en: Minimum height
lv: Minimālais augstums

en: Minimum width
lv: Minimālais platums

en: Hour
lv: Stunda

en: Minute
lv: Minūte

en: Second
lv: Sekunde

en: Site default
lv: Vietnes noklusējums

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Granularity
lv: Granularitāte

en: Map
lv: Karte

en: Days
lv: Dienas

en: characters
lv: simboli

en: Hours
lv: Stundas

en: Reference
lv: Atsauce

en: Reversed
lv: Apgriezts otrādi

en: Unformatted
lv: Neformatēts

en: Allowed file extensions
lv: Atļautie datņu paplašinājumi

en: Minutes
lv: Minūtes

en: Output format
lv: Izvades formāts

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Timezone
lv: Laikajosla

en: Select
lv: Izvēlēties

en: 5 minutes
lv: 5 minūtes

en: 10 minutes
lv: 10 minūtes

en: 30 minutes
lv: 30 minūtes

en: Above
lv: Virs

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: Decimal
lv: Decimāldaļskaitlis

en: Float
lv: Daļskaitlis

en: Minimum
lv: Minimums

en: Precision
lv: Precizitāte

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
lv: Kopējais datu bāzē saglabājamo ciparu skaits, ieskaitot tos, kas atrodas pa labi no decimāldaļas.

en: The number of digits to the right of the decimal.
lv: Ciparu skaits pa labi no decimāldaļas

en: Decimal marker
lv: Decimālzīme

en: Allowed values
lv: Atļautās vērtības

en: Text area (multiple rows)
lv: Teksta apgabals (vairākas rindas)

en: 1 minute
lv: 1 minūte

en: 1 week
lv: 1 nedēļa

en: Date range
lv: Datumu diapazons

en: Maximum upload size
lv: Maksimālais augšupielādes izmērs

en: Space
lv: Atstarpe

en: Telephone
lv: Tālrunis

en: Sort
lv: Kārtot

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Items to display
lv: Attēlojamie vienumi

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Field settings
lv: Lauku iestatījumi

en: Ordered list
lv: Sakārtots saraksts

en: Unordered list
lv: Nesakārtots saraksts

en: About
lv: Par

en: File directory
lv: Datņu direktorija

en: Column
lv: Kolonna

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Number of results
lv: Reziltātu skaits

en: Formatter
lv: Formatētājs

en: Time ago
lv: Pirms

en: Sort direction
lv: Kārtošanas virziens

en: Radios
lv: Radiopogas

en: Web services
lv: Web servisi

en: starting from @count
lv: sākot no @count

en: pixels
lv: pikseļi

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: Maximum height
lv: Maksimālais augstums

en: Maximum width
lv: Maksimālais platums

en: Autocomplete matching
lv: Automātiskās pabeigšanas atbilstība

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: Boolean
lv: Loģiskais datu tips

en: Maximum image resolution
lv: Maksimālā attēla izšķirtspēja

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Decimal point
lv: Decimālzīme

en: Comma
lv: Komats

en: File upload
lv: Faila augšupielāde

en: Numbered list
lv: Numurēts saraksts

en: Abbreviation
lv: Saīsinājums

en: Simple separator
lv: Vienkāršs atdalītājs

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: Value type
lv: Vērtības veids

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
lv: Datums jebkurā mašīnlasāmajā formātā. Ieteicamais formāts: CCYY-MM-DD HH:MM:SS

en: Invalid date format.
lv: Nekorekts laika formāts.

en: The maximum length of the field in characters.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Date and time
lv: Datums un laiks

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
lv: Virsrakts tiek izmantots kā paskaidrojums, kad lietotājs ar peles kursoru šķērso attēlu.

en: Progress indicator
lv: Progresa indikators

en: Bar with progress meter
lv: Josla ar progresa mērītāju

en: Throbber
lv: Pulsētājs

en: URL to file
lv: URL uz datni

en: Style settings
lv: Stila iestatījumi

en: Unsigned
lv: Neparakstīts

en: Alternative text
lv: Atlernatīvs teksts

en: This field stores a number in the database as an integer.
lv: Šis lauks datubāzē satur cipar kā veselu skaitli

en: Minimum image resolution
lv: Minimālā attēla izšķirtspēja

en: Enable <em>Alt</em> field
lv: Iespējot <em>Alt</em> lauku

en: Enable <em>Title</em> field
lv: Iespējot <em>Virsraksta</em> lauku

en: Preview image style
lv: Priekšskatīt attēla stilu

en: no preview
lv: nav priekšskatījuma

en: The preview image will be shown while editing the content.
lv: Rediģējot saturu tiks rādīts priekšskatījuma attēls.

en: Date type
lv: Datuma tips

en: Image style
lv: Attēla stils

en: %name: the value may be no less than %min.
lv: %name: vērtība nevar būt mazāka par %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
lv: %name: vētība nevar būt lielāka kā %max.

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: - Use default -
lv: - Lietot noklusēto -

en: Thousand marker
lv: Tūkstošu atdalītājs

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: View mode
lv: Skata režīms

en: Nothing
lv: Nekas

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: Weight for row @number
lv: Rindas svars @number

en: Display @count value(s)
lv: Rādīt @count vērtību(-as)

en: Appears in: @bundles.
lv: Pieejams: @bundles.

en: @name field is required.
lv: Lauks "@name" ir obligāts.

en: This field supports tokens.
lv: Šis lauks atbalsta marķierus.

en: Add rel="nofollow" to links
lv: Pievienot saitēm rel="nofollow".

en: Number (decimal)
lv: Skaitlis (decimāldaļa)

en: Number (float)
lv: Skaitlis (peldošs komats)

en: Number (integer)
lv: Skaitlis (vesels skaitlis)

en: %name: the email address can not be longer than @max characters.
lv: %name: e-pasta adrese nedrīkst būt garāka par @max rakstzīmēm.

en: Text (plain)
lv: Teksts (vienkāršs)

en: Future format
lv: Nākotnes formāts

en: Past format
lv: Pagātnes formāts
