Custom Field (4.0.1) - en to br translation catalogue (23 entries)

en: Title
br: Titl

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Text
br: Testenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Date format
br: Furmad deiziad

en: Filter
br: Sil

en: Maximum
br: D'ar muiañ

en: Color
br: Liv

en: Ignore
br: Dianaout

en: String
br: Chadenn arouezennoù

en: Size of textfield
br: Ment an tachenn skrivañ

en: Hidden
br: Kuzhet

en: Hour
br: eurvezh

en: Minute
br: munutenn

en: Minimum
br: Izek

en: About
br: Diwar-benn

en: Collapse
br: Bihanaet
