Custom Field (4.0.1) - en to ga translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Remove
ga: Bain

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Time
ga: Am

en: View
ga: Féach ar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Year
ga: Bliain

en: 1 day
ga: Lá amháin

en: Month
ga: Mí

en: Day
ga: Lá

en: 1 month
ga: mí amháin

en: 1 minute
ga: Nóiméad amháin

en: 1 week
ga: seachtain amháin

en: - Any -
ga: - Iad uile -
