Custom Formatters (4.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: ID
az: İD

en: Field type
az: Sahə tipi

en: Fields
az: Sahələr

en: Mode
az: Rejim

en: Formatter
az: Formatlayıcı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Field types
az: Sahə növləri
