Custom Inline Help (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: More
hy: Ավելին

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Types
hy: Տեսակներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է
