Custom Inline Help (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (39 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Administration
he: ניהול

en: More
he: עוד

en: Overview
he: סקירה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Types
he: סוגים

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: Inline
he: בשורה (inline)

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Full
he: מלא

en: Authored on
he: בתאריך

en: Changed
he: השתנה

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה
