Custom Inline Help (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (18 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: More
ml: കൂടുതല്‍

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Types
ml: തരങ്ങൾ

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം
