Custom Inline Help (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (23 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: More
ne: थप

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Types
ne: प्रकार

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Authored on
ne: लेखिएको समय
