Custom Publishing Options (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Node
ne: नोड

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुस

en: Language neutral
ne: भाषा निष्पक्ष
