Custom Publishing Options (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: Description
fa: شرح

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Add
fa: افزودن

en: ID
fa: شناسه

en: Node
fa: محتوا

en: Filter
fa: فیلتر

en: Close
fa: بستن

en: Refine
fa: تصفیه

en: Undo
fa: باز گرداندن

en: Language neutral
fa: زبان نا‌مشخص

en: Show only items where
fa: نمایش آیتم‌هایی که

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: The machine-readable name %type is already taken.
fa: نام قابل فهم توسط ماشین %type قبلا ثبت شده است.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
fa: نام خواندنی توسط ماشین باید فقط حروف کوچک, شامل اعداد, و خط زیر باشد.

en: and where %property is %value
fa: و %property آنها %value است.

en: where %property is %value
fa: که %property آنها %value است.

en: and where
fa: که
