Custom Publishing Options (8.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Description
ur: وضاحت

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Filter
ur: فلٹر
