Custom Publishing Options (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: Value
fa: مقدار

en: Description
fa: شرح

en: Node ID
fa: شناسه گره

en: Label
fa: برچسب

en: Views
fa: نماها

en: ID
fa: شناسه

en: Entity
fa: عنصر

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
