Custom Publishing Options (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Value
ro: Valoare

en: Description
ro: Descriere

en: Node ID
ro: ID Nod

en: Label
ro: Etichetă

en: Views
ro: Vizualizări

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Entity
ro: Entitate

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte
