Custom Search (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (49 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Content
he: תוכן

en: Author
he: מחבר/ת

en: Disabled
he: מושבת

en: Comments
he: תגובות

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Date
he: תאריך

en: Size
he: גודל

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Image
he: תמונה

en: Depth
he: עומק

en: Label
he: תווית

en: Region
he: איזור

en: Display
he: תצוגה

en: Text
he: טקסט

en: Search for
he: מה לחפש

en: Advanced search
he: חיפוש מתקדם

en: User
he: משתמש

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Block
he: בלוק

en: Search box
he: תיבת חיפוש

en: Creation date
he: תאריך יצירה

en: Visibility
he: מתי השדה מוצג

en: Filter
he: סינון

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: Position
he: מיקום

en: Close
he: סגירה

en: Collapsed
he: מכווץ

en: Search results
he: תוצאות חיפוש

en: Your search yielded no results
he: חיפוש זה לא הניב תוצאות

en: Languages
he: שפות

en: Results
he: תוצאות

en: Display label
he: תצוגת תווית

en: Enter the terms you wish to search for.
he: הקלידו את המילים שברצונכם לחפש.

en: Containing any of the words
he: מכיל אחת מהמילים

en: Containing the phrase
he: מכיל את הביטוי

en: Containing none of the words
he: לא מכיל אף אחת מהמילים

en: Or
he: או

en: Popup
he: פופאפ

en: Element
he: אלמנט

en: Search this site
he: חיפוש באתר

en: - Any -
he: - הכל -

en: Checkboxes
he: תיבות סימון

en: Search form
he: טופס חיפוש

en: Search page
he: דף חיפוש

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
