Custom Search (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Forms
sr: Форме

en: Content
sr: Садржај

en: Author
sr: Аутор

en: Disabled
sr: Искључено

en: Date
sr: Датум

en: Size
sr: Величина

en: Search
sr: Претрага

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: Region
sr: Регион

en: Text
sr: Текст

en: User
sr: Корисник

en: Block
sr: Блок

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Maximum length
sr: Максимална дужина

en: Languages
sr: Језици

en: Display label
sr: Прикажи ознаку

en: - Any -
sr: - Сваки -

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
