Custom Search (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (27 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Author
ne: लेखक

en: Language
ne: भाषा

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Date
ne: मिति

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Label
ne: लेबल

en: Path
ne: मार्ग

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Advanced search
ne: उन्नत खोजी

en: Block
ne: ब्लक

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Info
ne: जानकारी

en: Enter the terms you wish to search for.
ne: तपाईँले खोज्न चाहनुभएको शब्द हाल्नुहोस।

en: Search this site
ne: यो साईटमा खोज्नुस

en: Search form
ne: खोजी फारम
